Hulgihinnad

Hulgihindade info ilmub siia järgmise tööpäeva hommikul

Hinnad sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud aktsiisi- ja käibemaksu ning varumakset, kuid mitte transporditeenust.

* Tarnetingimus DDP Maardu

Alexela Kütusetakso toob Tallinna ja Harjumaa eramutele ning ettevõtetele diislikütuse mugavalt kohale. Kütusetakso sõiduki valikul oleme lähtunud eramaja omavate klientide erivajadustest ja tänu oma väiksusele ning pikale voolikule pääseb sõiduk teenindama ka kitsamates ja keerulisemates tingimustes.

Auto mõõtmed: pikkus 7,7 m, laius 2,6 m, kõrgus 3,4 m ja voolik 40 m.

Tasuda on võimalik ettemaksuarve alusel või pangakaardiga.

Telli kütusetakso


Alexela pakub hulgimüügi klientidele võimalust osta nii biolisandiga kui ka biolisandivaba kütuseid

Biolisandivabade kütuste korral ei ole kütustesse lisatud biolisandeid, mistõttu tegemist on 100% biolisandivabade fossiilsete kütustega.

Biolisandiga diislikütus sisaldab biolisandit UCOME (Used Cooking Oil Methyl Ester). UCOME ehk kasutatud toiduõli metüülester on toodetud kasutatud toiduõlist. UCOME biodiislikütust tohib diislikütuse hulka lisada maksimaalselt 7% ning arvestada tuleb, et UCOME-sisaldusega diislikütus ei sobi pikaajaliseks hoiustamiseks. Need kütusetarbijad, kes säilitavad kütust eesmärgiga kasutada seda näiteks varugeneraatorites, peaksid hoiduma UCOME-sisaldusega diislikütusest. Võib juhtuda, et UCOME-sisaldusega diislikütused ei ole peale paarikuist seismist enam kvaliteetsed ning mootori töö võib olla häiritud või mootor ei käivitu sootuks. Kohese kasutamise korral ei ole aga muretsemiseks põhjust. .

Kui soovid tellida suuremas koguses kütust, teeme hea meelega sobiva hinnapakkumise. Hulgimüügi kütusetakso tuleb kliendi poolt märgitud aadressile ning mahalaadimine toimub mugavalt kliendi mahutisse.


Küsi lisa:

Hulgimüük
Hulgimüük

+372 6290 002

hulgi@alexela.ee

Marek Miller
Marek Miller

Ärimüügijuht

+372 512 7601

marek.miller@alexela.ee

Olavi Maaring
Olavi Maaring

Müügijuht, sh autokütuste hanked

+372 5563 3304

olavi.maaring@alexela.ee

Alpar Viks
Alpar Viks

Müügijuht, sh gaasilahendused

+372 527 5538

alpar.viks@alexela.ee