15. veebruarist astus AS Alexela juhatuse viienda liikmena ametisse Tarmo Kärsna.  Tarmo Kärsna vastutab juhatuse liikmena nii kütuste kui elektri era- ja ärimüügi ning logistika eest.

tarmo kärsna

AS Alexela juhatuse esimehe Aivo Adamsoni sõnul on eesmärk ettevõtte müügitegevustes teha järgmine hüpe. „Tarmo Kärsnal on pikaajaline müügitegevuste ja uute arenduste elluviimise kogemus. Värsked mõtted ja võtted on igati teretulnud meie ettevõtte energeetika müügivaldkonda,“ sõnas AS Alexela juhatuse esimees Aivo Adamson. 

Kärsna on varasemalt töötanud panganduses müügijuhina ning teenuste ja IT süsteemide arendusosakonna juhina nii Eesti kui Baltikumi turgudel. Viimased aastad on ta pikalt kuulunud Telia juhatusse, vedades ärikliendi segmendi arenguid. 

Seni ärimüügi ja logistika eest vastutanud AS Alexela juhatuse liige Alan Vaht hakkas 15. veebruarist vedama ettevõtte uut äriliini, elektromobiilsust. 

Eestimaise energiaettevõtte AS Alexela juhatusse kuulub nüüd viis liiget – Aivo Adamson, Aivar Räim, Alan Vaht, Karmo Piikmann ja Tarmo Kärsna. 

Eesti turul unikaalse kombinatsioonina kuuluvad AS Alexela tooteportfelli elekter, maagaas, balloonigaas, mahutigaas ning läbi 103 üle Eesti asuva tankla ka autokütused. Alexelal on lisaks 33 mugavuspoodi üle Eesti.