Alexela asus paigaldama nutika haagiserendi punkte Lõuna-Eestis. Esimesena sai piirkonnas Tartu kolm asukohta, kus on kokku 9 haagist. Täpseid asukohti koos võimalike rentimiseks saadaval olevate haagistega näeb vastava äpi kaardirakendusest. Kokku on täna ööpäevaringselt kättesaadavaid Alexela rendipunkte üle-eestiliselt rohkem kui 40 ja seda enam kui 120 haagisega.

Alexela nutihaagis (foto Ardo Kaljuvee)

 

  • Järgmisel nädalal (31.05-6.06.21) saavad rendipunktid juba Pärnu ja Viljandi Alexela automaatjaamadesse


Kui varasemalt on saanud sobivat haagist rentida vaid mugavuspoodidega jaamades, mis on tähendanud kliendile ka võimalikku tühisõitu või täiendavaid telefonikõnesid uurimaks, kas haagist ikka laenutamiseks on, siis Alexela äpipõhine rendihaagise teenus lahendab sellised ebamugavused. 

„Tänu meie nutilahendusele on haagise laenutamine ööpäevaringselt kättesaadav kontaktivaba mugavusteenus. Ei mingit lepingut ega paberimajandust, vaid kõik on lahendatud äpiga, mida avades näed Eesti kaardilt endale lähimaid rendipunkte. Sama mugav nagu Bolti tõukeratta laenutamine,“ ütles AS Alexela kaubanduse ja turundusvaldkonna juht Tiiu Valk

Valk märkis, et testperioodi lõpusirgel on haagise jätmine teise asukohta. „Paralleelselt Alexela Haagis äpi turule toomisega, hakkasime arendama lahendust, et võtad haagise ühest kohast ja jätad teise. Õige pea saab see lahendus juba kättesaadavaks, mis tähendab, et kliendil saab olema veelgi mugavam teenus. Võtad haagise Tartust ja jätad sihtkohta, kas või Hiiumaal Emmastesse,“ rääkis Tiiu Valk peatselt Haagis äpis kättesaadavast rendihaagise uuendusest. 

„Rendihaagise kliendid on öelnud, et kui muidu tuli kell üheksa õhtul tunne, et hakkaks kuuris kraamima, pidurdas aga hoogu teadmine, et tuleb hommikut oodata haagise saamiseks. Enam pole tarvis oodata. Meie rakendusega saabki inimene suvalisel ajal ja suvalisel päeval tuua endale haagise koju, laadida see täis ja tegutseda ajast sõltumata,“ jagas Valk senist klientide tagasisidet. 

Tartus asuvad rendihaagise punktid on korterelamute rajoonis Annelinnas, kesklinnas Riiamäel ja Lõuna-Eesti suurima kaubanduskeskuse Lõunakeskuse juures asuvas Alexela automaatjaamas.

Alexela on eestimaine ettevõte, mis tegutseb peamiselt energeetika valdkonnas. Eesti turul unikaalse kombinatsioonina kuuluvad AS Alexela tooteportfelli elekter, maagaas, balloonigaas, mahutigaas ning läbi 104 üle Eesti asuva tankla ka autokütused. Alexelal on lisaks 35 mugavuspoodi üle Eesti. Alexela on pärjatud Kultuuriministeeriumi poolt välja antava Kultuurisõbra tiitliga ning on andnud ja annab jõudu mitmetele kultuuri- ja spordiorganisatsioonidele, sealhulgas Eesti Korvpalliliidule, Eesti Ratsaliidule ja Tallinn International Horse Showle, Suusaliidule, Eesti Tenniseliidule, Põhjamaade Sümfooniaorkestrile, Alexela Kontserdimajale.