Alates 27.05.2019 ühinesid Alexela grupi ettevõtted Alexela Energia AS (registrikood 10015238) ja AS Alexela Oil (registrikood 10034715), mille tulemusel tekkis uus ettevõte AS Alexela. Ühinemisega muutus ettevõtte ärinimi, mis teeb edaspidi nii partneritele kui ka klientidele Alexelaga asjaajamise ja suhtlemise lihtsamaks ning selgemaks. Partnerite ja klientide jaoks ei too muudatus kaasa mingeid muudatusi, kõik lepingud, kontaktandmed, pangarekvisiidid jäävad samaks.

Nimetatud tehinguga on jõudnud lõpule mitu aastat kestnud strateegiline protsess Alexela energiaettevõtete koondumiseks. Rohkem kui aasta tagasi liideti organisatsiooniliselt mõlema ettevõtte töötajad ühtseks tugevaks meeskonnaks, samuti ühendati struktuurid ning juhtimislikud funktsioonid. Seega on ettevõtted toiminud sisuliselt ühtsena juba üle aasta ning nüüdsest tegutsetakse ka juriidiliselt ühtse Alexelana.  

AS Alexela on eestimaine ettevõte, mis tegutseb peamiselt energia valdkonnas. Eesti turul unikaalse kombinatsioonina kuuluvad ettevõtte tooteportfelli elekter, maagaas, balloonigaas, mahutigaas ning läbi 105 üle Eesti asuva tankla ka autokütused.

Alexelal on lisaks 37 mugavuspoodi, kust saab kiirelt kaasa haarata kuuma joogi või kiire eine.