Alexela Group OÜ on valdusfirma, mis koondab viimase paarikümne aasta jooksul ühtse omanikeringiga seotud ettevõtted Alexela Groupi kui katusorganisatsiooni ühtsesse struktuuri. 

Alexela Group tegutseb kolmes valdkonnas: energeetika, metallitööstus ja kinnisvaraarendus. Meie lähiaastate strateegilised projektid on Paldiskisse LNG terminali rajamine, vedelgaasi autokütusena kasutamise suurendamine ning nii elektritootmise kui ka põlevkiviõli tootmise mahtude kasvatamine.

Alexela Group on pidevalt kasvav ja arenev ettevõte, kelle jaoks on väga oluline pakkuda klientidele kvaliteetseid tooteid ja teenuseid ning suurepärast teenindust. Pingutame selle nimel pidevalt. Samuti pöörame iga oma tegevuse juures tähelepanu keskkonnahoiule ja lähtume sotsiaalse vastutustundlikkuse põhimõtetest.

Meie ettevõte poleks tippu jõudnud tublide töötajateta. Karmides konkurentsitingimustes võidab ettevõte, kes suudab enda teenistusse saada valdkonna säravaimad tipud, andekaimad tegijad – töötajad, kes loovad organisatsioonile olulist lisaväärtust ja annavad oma olemasoluga ettevõttele konkurentsieelise.

Täna on Alexela Groupi ettevõtete kogukäive üle 200 miljoni euro. Kontsern annab tööd ligi 1000 inimesele, kellest enamik töötavad väljaspool Tallinnat, peamiselt Ida-Virumaal: Kiviõlis 600 töötajat ja ka Sillamäel ning Harjumaal oleme suurimaid tööandjaid Paldiskis.

 

Vaata pilti