Kasulik teada - Tangi äpp

Tangi äpp on mobiilirakendus, mis võimaldab Alexela tanklates tankimise eest maksta.

Kui soovid Tangi äppi kasutada tankimise eest tasumisel, siis lae alla Tangi äpp, logi mobiili-ID või Smart ID-ga sisse ning lisa rakendusse sobiv makseviis. Kasutamist saad alustada mugavalt kohe. Rakendus on kättesaadav App Store’is ja Google Play’s.

Alexela Tangi äpp töötab erinevate krediitkaartidega (nt Mastercard ja Visa) ning Alexela soodus- ja maksekaartidega.

Tankimise võimaldamiseks peame veenduma, et kasutaja on õiges asukohas (tanklas). Mugavaim viis enda identifitseerimiseks on kasutada asukoha tuvastust. Kui asukoha tuvastamine pole lubatud, siis on võimalik tuvastada ennast, skaneerides pumbal olevat QR-koodi. Tangi äpp ei jälgi ega kasuta kasutaja asukohta muul eesmärgil.

Salvestusruumi luba on vajalik, et salvestada tšekke kasutaja seadmesse. Kui tšekkide allalaadimine pole vajalik saab Tangi äpi jaoks salvestusruumi keelata.

Kaamera kasutamine on vajalik, kui kasutaja soovib ennast tanklas identifitseerida QR-koodi abil. Kaamerat ei kasutata muudes olukordades

Teavituste luba on oluline, et Tangi äpp töötaks korralikult. Kui alustada tankimist, siis pump suhtleb kasutaja seadmega läbi vaikivate teavituste (näiteks, et anda rakendusele teada kui tankimine on lõpetatud

Tšekid salvestatakse pärast tehingut Tangi äppi. Neid on võimalik vaadata Tangi äpi avalehel, valides „Kviitungid“. Tšekki saab vaadata, alla laadida (kui on antud seadme salvestusruumi luba) ning edastada e-kirjaga.

 

Kui oled Huawei kasutaja, siis lae siit alla.