Alexela pakub kõigile oma äriklientidele Alexela Maksekaarti, millega tankimine on soodne, mugav ja kiire. Alexela Maksekaart on mõeldud turvaliseks sularahata arveldamiseks ning võimaldab osta kütust veelgi soodsama hinnaga.


Tangid Eestis ja välismaal
Alexela Maksekaart kehtib Alexela tanklates üle Eesti ja partnertanklates Lätis, Leedus, Poolas ja Rootsis ning seda saab kasutada maksevahendina ka Alexela koostööpartnerite juures. Alexela Maksekaart vastab magnetkaardile esitatavatele rahvusvahelistele turvanõuetele. Kaart on varustatud PIN-koodiga, mis on teada vaid kaardi kasutajale.

Nii palju kaarte, kui soovid
Ühe kliendikonto alla on võimalik koondada piiramatu arv kaarte, mille kasutamise kohta peetakse arvestust Alexela kaardikeskuses ning perioodiliselt saadetakse väljavõte oma kaardi saldost ning tehingutest. Maksekaardile antav soodustus sõltub arveldamise viisist ja kaartide liitrilisest käibest. Ettemaksu korral sooritab klient lepingu sõlmimisel AS Alexela Oil arveldusarvele ettemaksu. Ettemaksu suurus on vabalt valitav vastavalt kliendi tegelikule tarbimisele.

Arvelda mõistlikult
Kuu lõpus esitab Alexela kliendile arve/saldoteatise eelmise kuu kaardi kasutamise eest. Arvega maksmise korral esitatakse kliendile arved eelnevalt kokkulepitud sageduse ja maksetähtajaga. Tutvu Alexela Maksekaardi lepingu tingimustega.

Maksekaardi soodustused

Alexela Maksekaardiga saad soodsamalt kõiki Alexela teenuseid:

  • Kohv Alexela tanklapoodides -15%
  • Soe söök Alexela mugavuspoodides -10%
  • Autopesu Alexela pesutänavas -10%
  • Autokaubad -3%
  • Haagiserent -5%
  • Balloonigaas -5%

Kuidas vormistada
Alexela Maksekaardi taotlemiseks tuleks teil täita ankeet, mille baasil esitame teile pakkumise. Ankeet tuleb allkirjastada ettevõtte juhatuse liikme poolt ning tuua lähimasse Alexela tanklasse või meie kontorisse, aadressil Roseni 11, Tallinn 10111

Maksekaardi taotlus

Olen
Telefon
Kütus
Maksekaardiga seotud teenuste osutamiseks kliendile on Alexelal õigus kliendi poolt Alexelale antud isikuandmeid töödelda.
Maksekaardi omanik annab nõusoleku, et Alexela võib kasutada andmeid Maksekaardi omaniku tarbimisharjumuste uurimiseks ja otseturunduskampaaniateks ning edastada Maksekaardi omanikule Alexela koostööpartnerite pakkumisi.
Taotluse esitaja annab Alexela Oil ASile õiguse oma isikuandmed töödelda lepingu ettevalmistamise, sõlmimise ja teenuse osutamise eesmärgil (sh on Alexela Oil ASil õigus pärida ja kasutada kõiki andmeid, mis on minu kohta avalikustatud AS Creditinfo Eesti hallatavas Ametlikus Maksehäireregistris krediidivõimeluse hindamisel). Alexela võib eelnimetatud andmeid pärida ja edasi töödelda üksnes maksevõimekuse kontrolli eesmärgil.